Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Pink Poem Mağazacılık Toptan Tekstil

Firmamız Uzun yıllardır Tekstil Bayan giyim markası olarak MODA yı yakından takip eden siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermeye devam etmektedir. Markamız kısa sürede EN TREND ürünlerin adresi olarak online ve çok yakında hizmete girecek e-ticaret satışında da hizmet verecektir.

Global arenada Tüm renkleri içnde barındıran MODA sektörünün liderleriyle iş birliği yaparak, Mağazacılık ve tekstil alanında en doğru giyim modellerini tasarlamak ana hedeflerimiz arasındadır. Bu hedefler doğrultusunda Yurt içinde ve yurt dışında yaratıcı moda ve model tasarımlarını son kullanıcıyla buluşturacak 20 yılı aşkın tecrübemizle üretmeye ve günceli yakalamaya devam ediyoruz.

Sektörün Nabzının attığı Tekstil merkezlerindeki toptan mağazalrımız, üretim ar-ge  bilişim ve tüm teknolojik altyapılarımızla Moda da trendi yakalamak isteyen tüm Kadınların giyim sektöründeki ihtiyaçlarına cevap veren lider firmalar arasındaki yerimizi aldık.


Modanın Kalbi Pink Poem'de, Pink Poem şiir gibi giyinen tüm kadınların gardrobunda!

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.